do kasysuma:0,00 zł
  Dostawa

  Dostawa


  1.    Klient dokonuje wyboru rodzaju dostawy. Dostępne na stronie hurtowni są m. innymi:


         •    Kurier DPD

         •    Kurier Inpost

         •    Odbiór własny

         •    Przy dużych zamówienich (powyżej 20 palet) transport ustalany jest z klientem indywidualnie.


  2.    W przypadku zamówień powyżej 1000 zł netto wartości zamówienia koszty dostawy zobowiązuje się pokryć sklep Domarexhurt.pl. W przeciwnym razie Klient pokrywa koszty dostawy.


  3.    Termin dostawy każdorazowo wskazany jest w trakcie składania zamówienia i najczęściej wynosi od 2 do 5 dni roboczych.


  4.    Maksymalny termin dostawy trwa do 30 dni. W przypadku przekroczenia tego terminu Klient ma prawo do decyzji o anulowaniu bądź wyznaczeniu hurtowni dodatkowego czasu.


  5.    Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W weekendy i wolne dni od pracy dostawy nie są realizowane.


  6.    Sklep Internetowy odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia zamówionego towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sklep Internetowy.


  7.    Przesyłki kurierskie podlegają ubezpieczeniu tylko na żądanie Kupującego, o czym należy poinformować w uwagach do zamówienia.


  8.    Klient w momencie odbioru przesyłki ma możliwość sprawdzenia towaru i w razie jakiejkolwiek szkody spisać protokół w obecności kuriera bądź dostawcy. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.


  9.    W przypadku przesyłek zagranicznych transport ustalany jest indywidualnie.

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl